• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/aliaydin1980@gmail.com
  • https://plus.google.com/aliaydin1980@gmail.com/posts
  • https://www.twitter.com/aliaydin1980@gmail.com
Özel Ders
MEN ARİT GURURLA SUNAR

Dört yılda kırk Türkiye birincisi yetiştiren kurumumuzda, Balıkesir'in tanınan en iyi Hocaları ile  Özel Ders çalışmalarına başlanmıştır.

SAATİ 30 TL'YE ÖZEL DERS

KALABALIKTA KAYBOLMAYIN...
Matematik, Fizik, Kimya, Biyoloji, Fen, Türkçe, Müzik,
Satranç, İngilizce ve Hızlı Okuma,
Öğrenci Koçluğu, Piyano, Gitar, ...
Gelin Görüşelim.

İsimler&Yüzler

Ben bu kişiyi bi yerden tanıyorum amaaa…

 

İnsanların büyük bir kısmı daha önce tanıştığı kişilerin yüzünü hatırladığı halde isimlerini hatırlamakta zorlanmakta, hatta çoğu zaman hatırlayamamaktadır. İsimleri ve yüzleri hatırlayamamak toplumumuzun büyük bir kısmının ortak problemidir.

 

Sizde bu problemi yaşayanlardan biriyseniz daha önce tanıştığınız kişilerin isimlerini hatırlayamıyor ve zor durumlara düşüyorsanız, bu sorunun çözümü artık sizin elinizde.

 

İsimleri ve yüzleri hatırlayamamak iş hayatındaki başarı için çok önemli etkenlerden biridir.

 

Bunun yanında muhatabının ismini hatırlayıp ona ismiyle hitap eden kişiye de büyük bir avantaj ve prestij sağladığı, muhatabı ile pozitif ilişkiler geliştirdiği ve aralarında samimi bağlar oluşmasını sağladığı bir gerçektir.

 

Ortalama altı(6) derste beyin gücü ve hafızanızın ne kadar muhteşem olduğunu keşfederek tanıştığınız kişilerin (Türk, Alman, İngiliz, Japon…) isim ve soy isimlerini unutmayarak büyük bir başarı elde etmenin keyfini doyasıya yaşaya bilirsiniz.

 

Kamu ve Özel Şirket yöneticilerinin, Siyasilerin, Satış Elemanı ve Müşteri temsilcilerinin, Halkla ilişkiler personelinin, Esnafların, Öğretmenlerin, Doktorların, Avukatların ve Muhtarların Muhataplarına isimleriyle hitap edebilmesi onlara değer verdiğinin çok önemli bir göstergesidir.

 

Gelişim ve değişime açıksanız, tanıdığınız fakat ismini hatırlayamadığınız insanlara karşı mahcup olmak istemiyorsanız bizi arayın!