• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/aliaydin1980@gmail.com
  • https://plus.google.com/aliaydin1980@gmail.com/posts
  • https://www.twitter.com/aliaydin1980@gmail.com

Anasayfa


Men arit çalışmalarında; Beynin uyarılması gereken yerleri uyarılarak beyinde bir aktivasyon sağlanır ve bu da kişinin yaşam kalitesini arttırır.            

Beynin sağ ve sol yarıkürelerinin görevleri birbirinden ayrıdır. İkisi paralel gelişir ve ne kadar senkronize bir şekilde çalışırsa kişinin potansiyeli o kadar ortaya çıkar ve gelişmiş olur.

  

Temel amacımız öğrencilerimizin öncelikle dikkat ve konsantrasyonlarını geliştirmek, dikkat sürelerini uzatmak, akıl ve zekâ oyunları , hafıza geliştirme egzersizleri ile beynin iki yarı küresi arasındaki aktivasyonu geliştirmektir.

         

Beynin sağ ve sol yarıküreleri arasındaki iletişim arttığında ve geliştiğinde dışarıdan alınan bilginin beyindeki işlemlenme hızı artar ve bu da kişinin gündelik, iş ve akademik hayatta başarılı olmasına destek verir.

           


 Dikkat süresi artan ve ilgili konuya daha çabuk konsantre olabilen, sağ ve sol beyin lobları paralel gelişip senkronize çalışan, anlayarak hızlı okuyabilen ve akıl ve zekâ oyunları ile sorun olarak veya karmaşık olarak görülen olayları hızla çözebilen/ sonuca götürebilen, acele etmeden hızlı düşünüp hızlı yorumlayarak hızla sonuca gidebilen çocuk ve gençlerin akademik ve sosyal başarılarına olumlu katlı sağlayabilmek öncelikli amacımızdır.

            Ailelerimize, Toplumumuza ve Ülkemize  başta özgüveni olmak üzere, dikkat, konsantrasyon, hafıza, zeka, algı ve yorum becerileri gelişmiş, sebep-sonuç ilişkileri kurabilen,anlayarak hızlı okuyabilen, akademik ve sosyal alanda başarılı bireyler kazandırmaktır.

google-site-verification: google51f402751fbb508d.html

Grup oluşmasını beklemeden birebir ya da online eğitim fırsatı.
500 TL

İnsanların düşünce/vücut/inanç ilişkisini tekrar gözden....
600 TL

Hazırladığımız ders CD'leri ile öğrenmekte zorlandığınız dersleri kolayca öğrenin
50 TL


Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam8
Toplam Ziyaret139496
Anlık
Yarın
14° 6°EFSANE YAZ OKULUMUZ YAZ BİLİM ATÖLYESİ 

BU YIL YİNE SİZLERLE